#ngorobiatolepiej | dodaj ogłoszenie

Formularz dodawania ogłoszenia

Aby dodać ogłoszenie o poszukiwaniu partnera w działaniu, specjalisty lub współpracownika czy też wolontariusza do współpracy w ramach konkretnego działania musisz wypełnić poniższy formularz. Pamiętaj by ogłoszenie było jasne w treści i zrozumiałe. 

Zasady zamieszczania ogłoszeń organizacji pozarządowych

Po wysłaniu zgłoszenia Twoje ogłoszenie pojawi się na stronie http://ngorobiatolepiej.pl/category/ogloszenia/ po trzech dniach roboczych. Fundacja Imago Silesia zamieszcza ogłoszenia dotyczące działalności organizacji pozarządowych. Wszystkie ogłoszenia zamieszczane są za darmo. Twoje ogłoszenie będzie widoczne przez 60 dni.

Zasady zamieszczania ogłoszeń prywatnych (osób fizycznych)

Po wysłaniu zgłoszenia Twoje ogłoszenie pojawi się na stronie http://ngorobiatolepiej.pl/category/ogloszenia/ po trzech dniach roboczych. Fundacja Imago Silesia zamieszcza ogłoszenia dotyczące działalności organizacji pozarządowych – oznacza to, że Twoje ogłoszenie musi być skierowane do organizacji pozarządowych (niezależnie od tego czy masz umiejętności, które chcesz wykorzystać w ciekawym projekcie czy oferujesz usługę dla ngo). Wszystkie ogłoszenia zamieszczane są za darmo. Twoje ogłoszenie będzie widoczne przez 60 dni.


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Temat (czego dotyczy Twoje ogłoszenie?)

Treść ogłoszenia. Pamiętaj by treść była zrozumiała i jasna.

[recaptcha]